תוכנית ל׳ | רמת החייל | נווה שרת

בית חב"ד רמת אביב

אלמגור 18 תל-אביב

יחי אדוננו מורנו ורבנו מלך המשיח לעולם ועד

"קופות צדקה" לזיכוי הרבים

'צדקה' היא מלשון צדק. אחד האמצעים להשגת צדק חברתי הוא הדאגה לחלש. דאגה זו מתבטאת, בין השאר, במפעלי צדקה וחסד של בית חב"ד, שבהם החזקים שבחברה – ידידי בית חב"ד - דואגים לחלשים ולנזקקים. בבית חב"ד ניתן להשיג קופות צדקה. צרו קשר עם בית חב"ד להזמנת משלוח קופה לביתכם. את הקופה נרוקן מזמן לזמן, על פי תאום מראש איתכם.

'צדקה' היא מלשון צדק. אחד האמצעים להשגת צדק חברתי הוא הדאגה לחלש. דאגה זו מתבטאת, בין השאר, במפעלי צדקה וחסד של בית חב"ד, שבהם החזקים שבחברה – ידידי בית חב"ד – דואגים לחלשים ולנזקקים.

ביהדות משמעות הצדקה היא גמילות חסדים, מצווה וזכות. התורה מצווה "כי יהיה בך אביון.. לא תאמץ את לבבך.. כי פתח תפתח את ידך לו.." (דברים ט"ו, ז'-י"א). חז"ל – חכמי התלמוד – הקדישו לעניין הצדקה תשומת לב רבה. הם אמרו, כי "צדקה וגמילות חסדים שקולות כנגד כל מצוותיה של תורה" (תלמוד ירושלמי פאה א', א'). ההתרמה למטרות צדקה נעשית, בין השאר, באמצעות קופות צדקה. הסכום אינו קובע, אבל רצוי מאוד להפריש מידי יום מספר מטבעות לסיוע לנזקקים ולחלשים. במיוחד בערבי שבתות וחגים, בהם ההוצאות גדלות, וכך תעניקו אפשרות למשפחה נוספת לחגוג את החג בשמחה כנדרש.

בבית חב"ד ניתן להשיג קופות צדקה. צרו קשר עם בית חב"ד להזמנת משלוח קופה לביתכם. את הקופה נרוקן מזמן לזמן, על פי תאום מראש איתכם.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

השאירו תגובה

השאר מחובר!

אל תפספס את המגזין האיכותי שלנו שמכין אותך לשבת